Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!

 

 

SKŁAD KADRY NAUCZYCIELSKIEJ

 

    DYREKCJA SZKOŁY
 1.  mgr Andrzej Ryłko
 
dyrektor 
 2.  mgr Alicja Kaczmarzyk  wicedyrektor
 
    NAUCZYCIELE
L.p.     Imię i nazwisko                                                                                  Nauczany przedmiot
                                                               główny                                                  dodatkowy       
 1. mgr Barbara Bielesz plastyka   
 2. mgr Barbara Bury  edukacja wczesnoszkolna   
 3. mgr Patrycja Bury  język polski  
 4. Agnieszka Chmielewska  świetlica   
 5. mgr Renata Haratyk

przyroda

geografia

 6. mgr Lucyna Hernas

chemia 

 

 7. mgr Zuzanna Kawulok

 edukacja wczesnoszkolna

 

 8. Zenon Knopek 

muzyka 

technika 

 9. mgr Magdalena Krężelok doradztwo zawodowe   
 10. mgr inż. Gizela Kubica fizyka   
 11. mgr Janina Kukuczka wychowanie przedszkolne   
 12. Maria Kukuczka wychowanie przedszkolne   
 13. mgr Halina Legierska edukacja wczesnoszkolna   informatyka
 14. mgr Katarzyna Legierska

 edukacja wczesnoszkolna

 

 15. mgr Marta Legierska 

biblioteka 

 

 16. mgr Iwona Ligocka matematyka   
 17. mgr Ilona Ligocka   pedagog

 

 18. mgr Agnieszka Chmielewska-Barcik logopeda   
 19. mgr Sylwia Michałek urlop rodzicielski   
 20. mgr Beata Mira  edukacja wczesnoszkolna  
 21. mgr Agata Polok  edukacja wczesnoszkolna   
 22. mgr Damian Polok   wychowanie do życia w rodzinie  biologia
 23. mgr inż. Zuzanna Ptak  język angielski   
 24. mgr Anna Pudalik  język polski 

 

 25. mgr Marcin Pudalik wychowanie fizyczne   
 26. mgr Sabina Rabin język angielski   
 27. ks. Jacek Staniec  religia katolicka  
 28. ks. Alfred Staniek religia ewangelicka   
 29. mgr Aneta Staniek   język niemiecki  
 30.

mgr Wioleta Strokosz

 wychowanie fizyczne  
 31.

mgr Elżbieta Studzińska 

wychowanie przedszkolne   
 32.

mgr Andrzej Suszka

informatyka   
 33. mgr Elżbieta Szarzec matematyka  
 34. ks. Grzegorz Tomaszek  religia katolicka  
 35. mgr Beata Waszut  historia  
 36. mgr Izabela Wróbel  wychowanie przedszkolne  
 37. mgr Barbara Zowada religia katolicka