Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!

 

 

 

Koła zainteresowań

 w roku szkolnym 2016/2017

Zajęcia pozalekcyjne 

Dni i godziny zajęć

Prowadzący 

SKG PTTK Lhotse

wg. planu wycieczek 

mgr Andrzej Ryłko
SKG PTTK Lhotse sobota raz w miesiącu

 mgr Magdalena Omyła

Kółko polonistyczne - praca z uczniem słabym

Kółko filmowe

poniedziałek IV VI          12.55 -  13.40  

wtorek  VI  VI    

13.50 - 13.35       

     mgr Sylwia Michałek

 Zajęcia wyrownawcze 

Kółko polonistyczne

 czwartek IIa      11.55 - 12.40

poniedziałek IIa

11.55 - 12.40

 mgr Katarzyna Legierska

Zajecia wyrównawcze

Więcej umiem więcej wiem

 piątek  IIIb     11.55 - 12.40

wtorek  IIIb    11.55 - 12.40

 mgr Beata Mira

                      Koło rozwijania zdolności uczniów

                            Praca z uczniem słabym

 środa Ia    11.55 - 12.40

piątek Ia     11.55 - 12.40

          mgr Agata Polok

Kółko ,,To nie takie trudne"

czwartek IIIa 11.55 - 12.40       

piątek IIIa   11.55 - 12.40 

 mgr Halina Legierska

 Kólko języka angielskiego

 wtorek VIb 12.55 - 13.40

środa przedsz. 9.55 - 10.40

 mgr Sabina Rabin

 ,,Coraz więcej umiem"

Zajęcia wyrównwcze

wtorek IIb      12.55 - 13.40

środa IIb 11.55 - 12.40

 mgr Barbara Bury

 Kółko religijne

poniedziałek IIIb 12.55 - 13.40  

środa IIIa 12.55 - 13.40

         mgr Barbara Zowada

Kółko  języka angielskiego dla ucz. zdolnych

Zajęcia dodatkowe dla klasy

 poniedziałek V 13.50 - 14.35

czwartek V 12.55 - 13.40

 mgr inż. Zuzanna Ptak

Kółko polonistyczne

     środa IVb  7.55 - 8.55

piątek Va 12.55 - 13.55

 mgr Sabina Czepczor

Kółko  przyrodnicze

wtorek  IVb 12.55 - 13.55  

13.50 - 14.35 

 mgr Renata Haratyk

Gry i zabawy ruchowe

poniedzialek VIa 12.30 - 13.30

środa IVa 12.35 - 13.30  

mgr Strokosz Wioletta

 Mały majsterkowicz

czwartek IV - VI 13,50 - 14.35

 Zenon Knopek

 Kółko  czytelnicze

czwartek IIa 11.55 - 12.55

piątek IIb 11.55 - 12.40

 mgr Marta Legierska

 Matematyka dla zdolnych

Praca z uczniem słabym

wtorek IV - VI 7.15 - 8.00

 czwartek IV - VI  12.55 -13.40 

 mgr Iwona Ligocka

Kółko redakcyjne 

czwartek IV - VI 13,45 - 14.30 

mgr Patrycja Bury 

Kółko rozwijania zdolności uczniów 

środa Ib 11.55 - 13.55 

mgr Zuzanna Kawulok 

 Kółko regionalne

 

sobota raz w miesiącu

mgr Zuzanna Kawulok 

mgr Patrycja Bury

 

Kółko ortograficzne 

poniedziałek IV - VI  14.30 15.15

środa  13.40 14.45

mgr Ilona Ligocka

  Kółko  gitarowe

 

czwartek VIa 14.35 - 15.20

ks. Grzegorz Stencel

 

 

Akademia 3 R 

 czwartek 13.50 - 14.50

 mgr Damian Polok

 Klub Gazetkowicza

piątek 13.20 - 14.20 

Agnieszka Barcik